SANAYİİ VE ENDÜSTRİ
   OTOMOTİV
   GIDA
   GİYİM
   HİZMET SEKTÖRÜ
   ELEKTRİK - ELEKTRONİK
   İNŞAAT-EMLAK VE PLANLAMA
   BASIM-YAYIN
   DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI
   TAKI VE GÜZELLİK MALZEMELERİ
   AMBALAJ VE PLASTİK
   SAĞLIK KURUM VE KURULUŞLARI
   ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI
   DOST SİTELER
   ODUN KÖMÜR
   MUTFAK VE HEDİYELİK EŞYA
   TARIM VE HAYVANCILIK
   TURİZM - SEYAHAT - KONAKLAMA
   DERNEK VE STKLAR
   SERBEST MESLEK GRUPLARI
ARAMIZA YENİ KATILANLAR
FİRMAMIZIN DETAY BİLGİLERİ
Firmaadi Kayan Yazı Adana
Firma Titri Işık Elektronik Kayan Yazı Sistemleri
Telefon-1 +90.532.1665311
Telefon-2 +90.322.4591006
Faks-1 +90.322.4591006
Firma Adresi Kocavezir mah. Kocavezir iş merkezi İŞGEM kat: 2 No:14
Seyhan/ADANA
Elektronik Posta-1 bilgi@dijital-imsakiye.com
İnternet Sitesi www.isikelektronik.com
Firma Sorumlusu Adnan IŞIK
Sorumlu GSM +90.532.1665311
Faaliyet Sektörü Elektronik

FİRMA HAKKINDA EK BİLGİ

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 30.yılına yaklaştığı şu günlerde dinamik ve tecrübeli kadrosuyla tarımsal ve endüstriyel otomasyon sistemleri kayan yazı panelleri üretimi,arge faliyeleriyle hızla yoluna devam etmektedir.Ledli aydınlatma ve profosyolnel anlamda KAYAN YAZI imalatı yapan tek firma ünvanını korumakta. IŞIK... Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılında kurulmuş bir yüksek ... LED teknoleji li gösterge sistemleri konusunda araştırma, geliştirme, tasarım ve üretim çalışmalarını ... li bilgi gösterim sistemleri konusunda araştırma, geliştirme ve üretim çalışmalarını yönlendirmektedir ...

VİZYONUMUZ

Bilgi çalışma ve dürüstlüğü ilke edinmiş anlayışımızla hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye´de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak. IŞIK Elektronık Grubu, IŞIK Şirketler Topluluğu’nun bir üyesi olmaktan kaynaklanan yönetim felsefesini, üstün hizmet anlayışı ile birleştirerek; Elektronık, Tarım ve Sera merkezleri işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteren bir işletmeler grubudur. Ürünlerimizin gösterdiği başarının temelinde; üretici düşünceye, sürekli gelişme ve takım çalışmasına verilen önemin yanı sıra, üye ve misafirlerimizle düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz "memnuniyet anketleri" ve buradan edindiğimiz görüşlerin hayata geçirilmesi yatmaktadır. Yenilikçi, esnek ve güleryüzlü üretici ekiplerimiz, faaliyet gösterdiğimiz her alanda, öncü çalışmalara imza atmamızı ve global trendleri kendi toplumumuza uyarlamamızı sağlayan en büyük etkendir.

KAYAN YAZI NEDİR?

Tanıtım, reklam, ilan ve özel amaçlarınız için kullanabileceğiniz değişik renk, ebat ve özelliklerde kayan yazı panoları.Kullanım Alanları: Market, Mağaza, Restoran, kafeterya, eczane ve benzin istasyonları için reklam tabelası , bilgi panoları , dijital fiyat tabelası Hastaneler, fabrikalar, atölyeler ve daha birçok kurum için numaratör, bilgi panosu, spesifik uygulamalar. Otobüs panosu, taksi ve dolmuşlar için uzaktan kumanda ile kolay kontrol edilebilen bilgi panosu, reklam tabelaları Neden Kayan Yazı ? Tabela kirliliğinde bu şık pano ile öne çıkar, potansiyel müşterilerinizce fark edilirsiniz. Onlarca tabela arasında bir tabelanın yanıp söndüğünü, hareket ettiğini, çeşitli animasyonlar oynattığını düşünün. Küçük bir kayan yazi panomuz bile büyük ama klasik bir tabeladan daha etkilidir. Hem alırken hem kullanırken ekonomiktir. Aynı ışığı veren floresan aydınlatmalı sabit tabelanın 10´da 1´i kadar enerji harcar. Ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi verirken aynı zamanda mekanınıza çağdaş bir görünüm kazandırmış olursunuz. Yüksek ışık şiddetleri sayesinde gece ve gündüz aynı etkiyi yakalayabilirsiniz. Ürün, fiyat, kampanya, kredi kartına taksit seçenekleri, firma bilgileriniz gibi birçok bilgiyi kolay ve etkili şekilde duyurursunuz. Değişken fiyatlar, menüler, kampanyalar, indirimler, ilanlar gibi bilgilerde istediğiniz an değişiklik yapıp güncelliklerini koruyabilirsiniz.Klasik tabelalar artık demode.

TEKNİK ÖZELLİKLER

KTek renkli ( KIRMIZI+SARI+YEŞİL) Yazılar kayarak ilerleyebildiği gibi DURMA- Kayarken ve dururken FLAŞ yapma-Aşağı Yukarı-sağa sola KAYMA-KARLANMA vs gibi çok çeşitli fonksiyonları vardır. 8000 karakter kapasiteli.5-6 sayfalık bilgi yazılabilir. Yazılar direk klavyeden veya bilgisayardan yazılır .Bilgisayar programı IŞIKELEKTRONIK tarafindan ürün ile birlikte verilir. Windows altında çalışan editör programlı Gercek SAAT ve TARİH göstergeli. OTOMATIK AÇMA ve KAPANMALI .Günün istenilen saatlerinde açılır ve kapanır. 24 saat çalışma kapasiteli. Elektrik kesintilerinde hafızasındaki bilgileri muhafaza eder. Elektro statik toz boyalı alüminyum kasa., metalik gri 2 YIL GARANTİLİ.**Bilgisayardan kullanılabileceği gibi verilen klavyeden de kullanılabilmektedir. İstanbul -Ankara Adana Niğde Kayseri İzmir ve Antalya ´da teknik servislerimiz bulunmaktadır. Bunların dışında garanti kapsamı boyunca KARGO masrafı bize aittir.

ECZANE NÖBET PANOLARI


Teknik Özellikler * 4 aylık eczane nöbet listesi hafızasında tutabilme * Günlük 10 farklı eczaneyi gösterebilme * Reklam panosu olarak kullanabilme * Farklı ebatlar´da imalat imkanı * 2 yıl garanti * 6 AY / 1 YIL NÖBET HAFIZA * TASARIM VE DİZAYN TESCİLİ * 2 YIL GARANTİLİ ( SANAYİ BAKANLIĞI ) * REKLAM VE BİLGİ GİRİŞ BÖLÜMÜ * ŞIK TASARIMI İLE ECZANENİZ´İN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİR. * YIL SONUNDA DEĞİŞEN NÖBET ÇİZELGESİNİ TEMİN EDİLECEK CD İLE GÜNCELLEME * ECZACILARIN DEĞİŞİKLİKLERE ANINDA MÜDAHELE EDEBİLEN ARAYÜZ PROGRAMI

 
  
Radyo Akdeniz

Ankara Elifoğlu NakliyatJoya Spor Ürünleri

  ZİYARETÇİ SAYILARIMIZ
  
Online : 1010
Günlük : 422
Aylık : 31637
Yıllık : 41860
Genel Toplam : 41860